„Prineste si kus prírody k Vám domov"

Jeek Plants

Zelená planéta....náš zdroj energie. Rastliny majú pre náš život výnimočný význam, vedia liečiť telo i dušu. Prinášam Vám originálne kúsky terárií, ktoré Vám do Vášho domu prinesú elegantný a estetický prírodný prvok. Moju láska k prírode a vášeň pre geometrické tvary mením na  skvelé a nadčasové doplnky Vášho interiéru...

Pozri si aktuálnu ponuku terárií JEEK

Teráriá Jeek

 Každé terárium je jedinečné...či už prevedením sklenenej nádoby, alebo použitými rastlinami.

Sklo, ktoré tvorí základ nádoby terária je vyrábané na Slovensku. Sú to vlastne odpadové zlomky skla zo sklární, ktoré recyklujem. Celú nádobu vytváram vo svojej dielni v Nitre, takže kúpou terária Jeek podporujete handmade tvorbu Slovenských rúk, čo bola pre mňa jedna zo základných motivácií tvorby. Pri výrobe nevzniká žiaden ďalší odpad, ktorým by sme zaťažili životné prostredie. Použité materály sú väčšinovo recyklovateľné.

V eshope nájdete vždy skladom dostupné teráriá. Po vytvorení objednávky Vás vždy budem kontaktovať ohľadom detailov a prepravy, nakoľko pri teráriách uprednostňujem osobný odber... teším sa na výrobu jedinečných kúskov pre Vás :)

V prípade záujmu, viem vytvoriť kúsok presne podľa Vašich požiadaviek, takže v prípade, že máte záujem o niečo výnimočné, neváhajte ma kontaktovať a vieme sa na tvare a veľkosti dohodnúť :)

 

Terárium Jeek

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info