Ako ma pohltilo vytváranie krásy...

Vždy som cítila, že vytváranie niečoho krásneho je to, čo ma naozaj napĺňa.

Milujem svoje povolanie - Jeek handmade jewellery

rozhovor o tom, ako som sa dostala k výrobe náušníc, si môžete pozrieť nižšie

milujem svoje povolanie

 

Patrím k ľudom, ktorí si bez tvorenia nevedia predstaviť ani jeden deň. Popri škole a tiež popri práci, ktorej som sa venovala ma za posledné roky úplne pohltilo šitie. Keďže som nepracovala v odvetví dizajnu, kde by som využívala svoju kreativitu naplno, začala som sa profesionálne venovať výrobe náušníc a šitiu doplnkov a hneď som vedela, že sme sa našli :) Milujem tvorenie a kreativitu a aj preto som sa rozhodla, že táto vášeň ma bude sprevádzať mojim životom a stane sa mojim povolaním.

"If You Can Dream It, You Can Do It"
Walt Disney 

 

náušnice a ja

 

Pri výrobe náušníc kombinujem rôzne materiály. Najčastejšie sú náušnice zdobené sklom, Preciosa kryštálmi, akrylovými kameňmi rôznych veľkostí, štrasom a farebnými doplnkami, ako sú bambuľky, kožené alebo textilné strapce. Každý pár náušnic je originálny svojim farebným prevedením jednotlivých komponentov. Pri výbere farebných variantov pre náušnice je možnosť výberu z viacerých farieb.

Pri navrhovaní jednotlivých modelov si niekedy len tak uletím, alebo robím model na špeciálnu požiadavku. vtedy vznikajú originálne kúsky :)

Ak by ste chceli nechať si vyrobiť náušnice podľa Vášho zadania, neváhajte mi napísať a spoločne sa pokúsime vyrobiť Váš vysnívaný kúsok.

 

no alt

Ak máte záujem o výrobu náušníc podľa vlastných predstáv, napíšte nám a spolu sa pokúsime vytvoriť Váš vysnívaný kúsok :)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info